ponedeljek, 28. marec 2011 Mednarodna konferenca v Tuzli

Forerunner Organisation iz ZDA in Univerza v Tuzli organizirata mednarodno konferenco z naslovom »Društveni mediji i budućnost liderstva«.
Potekala bo 12. in 13.5.2011 v Tuzli, prijave sprejemajo do četrtka, 31.3.2011,  več informacij pa je na voljo tukaj.

ponedeljek, 21. marec 2011 Oblikovalski natečaj - Eurofest

Organizatorji rokometnega festivala Eurofest razpisujejo natečaj, na katerem iščejo oblikovalca grafične podobe letošnjega festivala.
Zmagovalec bo prejel praktično nagrado v vrednosti 300 €.

Rok za oddajo del je 20.4.2011, več informacij in razpisni pogoji pa so na voljo tukaj.

torek, 15. marec 2011 Malo delo, prava rešitev?

Karierni center Univerze na Primorskem vabi na okroglo mizo z naslovom '' Malo delo, prava rešitev?'' ki bo potekala v sredo, 16.3.2011 ob 18:00 uri v osrednjem prostoru Študentske organizacije Univerze na Primorskem (ŠOUP), na Pristaniški ulici 3 v Kopru.

Program okrogle mize dobite tukaj.

četrtek, 10. marec 2011 Oddaja UNIVERZA

Oddaja UNIVERZA, s katero so na RTV Slovenija pričeli v letošnjem januarju, je namenjena izobraževanju, raziskovanju, dosežkom in življenjskim zgodbam.

Na mail mirella.baruca@upr.si lahko pošljete svoje predloge, želje, sugestije, kaj bi lahko predstavili v nadaljnjih oddajah. Dobrodošle so izjemne zgodbe, dosežki (profesionalni oziroma življenjski), posebni projekti, ki jih izvajate, aktualne vsebine z vašega področja, skratka tisto, za kar menite, da bi dodatno prispevalo k prepoznavnosti Univerze na Primorskem in, seveda, vas, ki ste njen del.

S prejetimi predlogi bosta seznanjena soavtorja oddaje, ki bosta v skladu s programsko zasnovo opravila izbor.
Predstavljajo se vse štiri slovenske univerze, instituti in akademije. Širši publiki želijo avtorji oddaje tako približati izobraževanje, raziskovanje, znanstvene dosežke, študij, aktualne teme s področja študija in problematiko. Vanjo vključujejo tako študente kot zaposlene na izobraževalnih in raziskovalnih ustanovah v Sloveniji.

Oddaja je na sporedu vsak petek na Televiziji Koper, nato pa še vsak ponedeljek na drugem programu RTV Slovenija ter vsako sredo na Televiziji Maribor.

sreda, 2. marec 2011 Famnitova rekreacija

Spoštovani,

S ponedeljkom 7.3 se začne izvajat Famnitov nogoment. Rekreacija bo potekala med 20:50 in 22:20 v telovadnici stare lokacije srednje tehniške šole (v centru Kopra, zraven zdravstvenega doma)

Razpored Famnitove rekreacije:

-    nogomet - pon 20:50 - 22:20 v telovadnici STŠ (stara lokacija)

-    odbojka - tor 20:30 - 22:00 v srednji telovadnici OŠ Antona Ukmarja na Markovcu

-    košarka - tor in čet 20:30 - 22:00 v veliki telovadnici OŠ Antona Ukmarja na Markovcu

-    aerobika - sre 20:00 - 21:30 v mali telovadnici OŠ Antona Ukmarja na Markovcu

Opozorilo: za nogomet, košarko in odbojko je potrebno imeti svoje žoge, za aerobiko je priporočljivo imeti svoje podloge.

Vsa Famnitova rekreacija je za študente in zaposlene Famnita brezplačna.

ŠS UP FAMNIT

torek, 1. marec 2011 Poziv študentom - NAKVIS

Študentska organizacija Slovenije vabi študente, da se prijavijo kot člani ekspertnih skupin Nacionalne agencije za kakovost v visokem šolstvu (NAKVIS).

Prijave potekajo do 15.3.2011, podrobnejše informacije pa dobite v vabilu in na spletni strani Študentske organizacije Slovenije.

torek, 1. marec 2011 Vabilo k sodelovanju na mednarodni študentski raziskovalni konferenci RESOUK 2011

EMUNI Research Souk je multi-konferenca, ki jo istočasno izvajajo EMUNI članice v različnih državah evro-sredozemske regije. Gre za študentsko raziskovalno konferenco, ki udeležence spodbuja, da predstavijo svoje prispevke in projekte s področja prednostnih nalog Unije za Sredozemlje in še posebej s področja aktualne tematike konference. V letošnjem letu je tudi Univerza na Primorskem kot članica mednarodne mreže EMUNI soorganizatorka konference.

Lokalni del konference bo potekal v Kopru, v prostorih UP Fakultete za management Koper 21.3.2011.
Študenti Univerze na Primorskem ste vabljeni, da aktivno sodelujete na konferenci ter predstavite svoje delo, svoje projekte in ideje.

Vabimo vas, da povzetke svojih prispevkov (od 150 do 250 besed) posredujete v prijavnici na elektronski naslov: iris.skrt@upr.si, do vključno srede, 16. 3. 2011. Celotne prispevke boste lahko posredovali kasneje.

Več informacij dobite v vabilu na konferenco ter na spletni strani: http://resouk.emuni.si/.

Udeležba na konferenci je brezplačna!