torek, 1. marec 2011 Vabilo k sodelovanju na mednarodni študentski raziskovalni konferenci RESOUK 2011

EMUNI Research Souk je multi-konferenca, ki jo istočasno izvajajo EMUNI članice v različnih državah evro-sredozemske regije. Gre za študentsko raziskovalno konferenco, ki udeležence spodbuja, da predstavijo svoje prispevke in projekte s področja prednostnih nalog Unije za Sredozemlje in še posebej s področja aktualne tematike konference. V letošnjem letu je tudi Univerza na Primorskem kot članica mednarodne mreže EMUNI soorganizatorka konference.

Lokalni del konference bo potekal v Kopru, v prostorih UP Fakultete za management Koper 21.3.2011.
Študenti Univerze na Primorskem ste vabljeni, da aktivno sodelujete na konferenci ter predstavite svoje delo, svoje projekte in ideje.

Vabimo vas, da povzetke svojih prispevkov (od 150 do 250 besed) posredujete v prijavnici na elektronski naslov: iris.skrt@upr.si, do vključno srede, 16. 3. 2011. Celotne prispevke boste lahko posredovali kasneje.

Več informacij dobite v vabilu na konferenco ter na spletni strani: http://resouk.emuni.si/.

Udeležba na konferenci je brezplačna!