četrtek, 23. julij 2009 Dodiplomskim in podiplomskim študentom UP FAMNIT - vpis 2009/10

Obveščamo vas, da smo študentom, ki že izpolnjujejo pogoje za napredovanje v višji letnik študija oz. v absolventski staž, v ŠIS-u "odprli" vpisni list. Vpis v I. terminu bo možen do torka, 18.8.2009. Ker bomo v naslednjih dneh pridobili še nekaj izpitnih rezultatov, bomo v naslednjem tednu odprli vpisne liste študentom, ki bodo izpolnjevali pogoje za napredovanje. Študente prosimo, da sprotno preverjajo podatke v ŠIS-u.

Vsi podatki v zvezi z vpisom v študijskem letu 2009/10 so objavljeni na spletni strani fakultete (v rubriki Študentske strani - Vpis 2009/10).

Hkrati vas želimo obvestiti, da je prišlo do manjših sprememb v izvedbi izbirnih predmetov za prihodnje študijsko leto (spremembe se nanašajo na kvartal izvedbe in/ali nosilca predmeta). Na spletni strani so spremembe označene v rdeči barvi.

Kot smo vas že obvestili, študenti izberete izbirne predmete ob vpisu, in sicer za letnik, v katerega se vpisujete. Naknadne spremembe izbranih izbirnih predmetov bodo možne le na podlagi utemeljene prošnje študenta in ob soglasju koordinatorja študijskega programa. Študenti, ki imate "odprt" še kakšen izbirni predmet za pretekli letnik, le-to uredite individualno v Referatu za študente UP FAMNIT.

Obenem vas obveščamo, da so na fakulteti dostopne ponudbe nekaterih zavarovalnic za nezgodno zavarovanje. Študentom priporočamo, da se nezgodno zavarujejo.

Referat za študente UP FAMNIT

ponedeljek, 6. julij 2009 Vabilo na zagovor magistrske naloge

Vabimo vas na zagovor magistrske naloge z naslovom: Uporaba trie dreves za učinkovito iskanje pod- in nadmnožic študenta študijskega programa Računalništvo in informatika Staša Bevca.

Zagovor bo 13. julija 2009 ob 14. uri v Mali predavalnici UP FAMNIT.

Vabljeni!

Referat za študente UP FAMNIT

ponedeljek, 6. julij 2009 Vabilo na javno predstavitev teme doktorske disertacije

Vabimo vas na javno predstavitev teme doktorske disertacije z naslovom:

O nekaterih odprtih problemih iz točkovno tranzitivnih grafov (On certain problems in vertex-transitive graphs)

študentke doktorskega študijskega programa 3. stopnje Matematične znanosti Cui Zhang. Predstavitev bo potekala v angleškem jeziku.

Predstavitev bo potekala v ponedeljek 13. 7. 2009 ob 16. uri v Veliki predavalnici UP FAMNIT (Glagoljaška 8, Koper).

Referat za študente UP FAMNIT