četrtek, 29. avgust 2013 Poziv študentom prostovoljcem na EuroBasketu 2013

Univerza na Primorskem vabi študente prostovoljce k sodelovanju pri pripravi in izvedbi spremljevalnih programov evropskega prvenstva v košarki EuroBasket 2013, v Kopru, v obdobju od 2. do 30. septembra 2013, ki jih skupaj organizirata Univerza na Primorskem in Mestna občina Koper.

Študentje boste aktivno sodelovali pri organizaciji, promociji, trženju in medijskih aktivnostih, ki so povezane s prvenstvom.

Vse zainteresirane vabimo na delovne sestanke, ki se odvijajo redno, vsakodnevno ob 11.00, na Pristaniški ulici 3 v Kopru, v prostorih Centra za avdiovizualno kulturo UP (nekdanji prostori ŠOUP-a).

Več informacij dobite na naslovu: peter.kopic@fhs.upr.si

Lepo vabljeni, da se pridružite skupini zagnanih in angažiranih študentov!

Organizacijski odbor spremljevalnih programov EuroBasket 2013 Univerze na Primorskem

ponedeljek, 19. avgust 2013 Plačano pripravništvo pri Svetu Evropske unije

Generalni sekretariat Sveta Evropske Unije razpisuje 100 praktikantskih mest za dobo petih mesecev. Pogoj za prijavo je zaključen študij prve stopnje.

Rok za prijave: 2. september.

Več informacij: http://www.consilium.europa.eu/contacts/traineeships-office/paid-traineeships?lang=sl

Online prijave: http://www.consilium.europa.eu/contacts/traineeships-office/paid-traineeships/privacy-statement-online-application-form?lang=sl

ponedeljek, 19. avgust 2013 Vabilo za sodelovanje v raziskavi za izdelavo doktorske disertacije

Spoštovani,

Tadeja Jakus, študentka doktorskega študija Aplikativna kineziologija v okviru izdelave doktorskega dela pripravlja raziskavo o povezavi med različnimi stopnjami gibalno/športne aktivnosti in vnetnimi ter protivnetnimi dejavniki v telesu.

V ta namen k sodelovanju v raziskavi vabi mlade moške, nekadilce, stare od 20-30 let, z indeksom telesne mase 18,5 do 27.

Izsledki rezultatov bodo anonimni, vsem izbranim sodelujočim pa bomo v zameno predstavili rezultate   raziskav, analizirali prehranski status in podali strokovna priporočila.

Raziskava bo potekala na Fakulteti za vede o zdravju Izola, predvidoma september in oktober 2013.

Vsi, ki vas sodelovanje v raziskavi zanima, vabljeni, da se do 23. avgusta 2013  prijavite na elektronski
naslov: tadeja.jakus@fvz.upr.si.

VABILO PDF

sreda, 14. avgust 2013 Nemška akademska služba za izmenjavo razpisuje DAAD štipendije

Nemška akademska služba za izmenjavo (DAAD) nudi za leto 2014 oziroma študijsko leto 2014/2015 naslednje štipendije:

1) raziskovalne štipendije za doktorande in mlade znanstvenike
2) raziskovalna bivanja za visokošolske učitelje in znanstvenike
3) študijske štipendije za graduirance z vseh znanstvenih področij
4) štipendije za umetnike in arhitekte
5) štipendije za obisk visokošolskih poletnih tečajev
7) študijska potovanja za skupine študentov v Nemčijo
8) praktikantska mesta za slovenske študente s področja naravoslovnih in inženirskih znanosti ter kmetijstva in gozdarstva

Rok prijave: 15.11.2013

Več informacij na:

http://www.daad.de/stipendien oziroma

četrtek, 1. avgust 2013 Javni poziv študentom UP k sodelovanju pri spremljevalnih programih EUROBASKETa 2013

Univerza na Primorskem vabi študente prostovoljce k sodelovanju pri pripravi in izvedbi spremljevalnih programov evropskega prvenstva v košarki EuroBasket 2013, v Kopru, v obdobju od 15. avgusta do 30. Septembra 2013, ki jih skupaj organizirata Univerza na Primorskem in Mestna občina Koper.

Vsi zainteresirani pošljite kratek življenjepis in opis izkušenj, najkasneje do 6. avgusta 2013 na elektronski naslov peter.kopic@fhs.upr.si.

Izbrane kandidate bomo obvestili preko e-pošte.

Lepo vabljeni,

Organizacijski odbor spremljevalnih programov ob evropskem prvenstvu v košarki 2013 Univerze na Primorske

Več informacij:

Peter Kopić,