četrtek, 1. avgust 2013 Javni poziv študentom UP k sodelovanju pri spremljevalnih programih EUROBASKETa 2013

Univerza na Primorskem vabi študente prostovoljce k sodelovanju pri pripravi in izvedbi spremljevalnih programov evropskega prvenstva v košarki EuroBasket 2013, v Kopru, v obdobju od 15. avgusta do 30. Septembra 2013, ki jih skupaj organizirata Univerza na Primorskem in Mestna občina Koper.

Vsi zainteresirani pošljite kratek življenjepis in opis izkušenj, najkasneje do 6. avgusta 2013 na elektronski naslov peter.kopic@fhs.upr.si.

Izbrane kandidate bomo obvestili preko e-pošte.

Lepo vabljeni,

Organizacijski odbor spremljevalnih programov ob evropskem prvenstvu v košarki 2013 Univerze na Primorske

Več informacij:

Peter Kopić,