ponedeljek, 30. december 2013 Praktična usposabljanja ali prostovoljna dela v tujini

Največja mednarodna študentska organizacija AIESEC vabi študente k prijavi na praktična usposabljanja ali prostovoljna dela v tujini.

AIESEC je globalna, nepolitična, neodvisna, izobraževalna ter neprofitna organizacija, vodena s strani študentov in mladih diplomantov. Je največja mednarodna študentska organizacija, ki omogoča mladim, da odkrijejo in razvijejo svoj vodstveni potencial za pozitiven učinek na družbo.

AIESEC študentom ponuja več različnih izkušenj v tujini. Prva in najpomembnejša dejavnost organizacije so profesionalne prakse, s katerimi lahko že med študijem pridobite praktični vpogled v delo v mednarodnem okolju. Na voljo so prakse s področja managementa, ekonomije in informacijskih tehnologij ter  trajajo najmanj 6 in največ 36 mesecev.

Z AIESECom se lahko udeležite tudi prostovoljnih del na projektih, ki imajo pozitiven učinek na razvoj družbe, omogočajo seznanitev z globalnimi problemi in odkrivanje rešitev za le-te. Skupaj z udeleženci iz ostalih držav lahko pripomorete k večji izobraženosti v tretjih državah, k ekološki ozaveščenosti,…  Prostovoljno delo v tujini traja najmanj 6 in največ 18 tednov.

Poleg zgoraj omenjenih izmenjav pa se lahko udeležite tudi izmenjave v AIESEC-ovi entiteti v tujini, in tako razvijete in nadgradite svoj vodstveni potencial z vodenjem mednarodnega team-a na področju izmenjav, kadrovanja, financ ali komunikacij.

Če si želite novih izzivov, novih izkušenj v tujini, prijateljstev širom po svetu, neskončno novih možnosti za odkrivanje sveta in neprecenljivih kompetenc v svojem življenjepisu, ne odlašajte in se prijavite na http://bit.ly/workabroad_prijava . Prijava je možna samo še do 4. januarja 2014.

Več informacij dobite na spletni strani: www.aiesec.si, facebook.com/aieseckoper ali pa pišite na: andreja.babic@aiesec.net.

torek, 24. december 2013 Ponudba za delo – Web Developer, Vodja IT

Podjetje Zeta Research S.r.l.  išče kandidata ali kandidatko za delovno mesto Web developer, Vodja IT.
Delovne naloge zajemajo razvijanje, upravljanje in vzdrževanje dinamičnih in novih spletnih strani, upravljanje s serverjem in DBMS.
Delovno mesto je v Trstu.

Zahtevana znanja:
Odlično poznavanje HTML in CSS,
Odlično poznavanje PHP,
Poznavanje in razvoj mrežnih sistemov,
Upravljanje s serverjem,
Znanje objektno usmerjenega programiranja,
Poznavanje pattern,
Poznavanje DBMS (MySQL, SQL SERVER, PostgreSQL),
Odlično znanje angleškega in italijanskega jezika.

Zaželena znanja:
Sposobnost in pripravljenost dela na raziskovalnih projektih in na inovativnih tehnologijah,  Sposobnost razvoja mobilnih aplikacij (Android, iOS) - Poznavanje jQuery.

Prijavo z življenjepisom v italijanskem ali angleškem jeziku pošljite na e-naslov solideabaldas@zetaresearch.eu.

ponedeljek, 2. december 2013 FAMNIT-ovo Brucovanje 2013

Spoštovane študentke in študentje ter seveda brucke in bruci FAMNIT-a in zaposleni na UP FAMNIT in UP IAM!

Obveščamo vas, da v torek, 10.12.2013 ob 22h v Disco Planet Koper bo težko pričakovano FAMNIT-ovo Brucovanje 2013.

Ne zamudite nore zabave s skupino Rok'n'band. Bogate nagrade zagotavlja agencija Collegium.

Vstop prost za vse!

ŠS UP FAMNIT