ponedeljek, 27. avgust 2012 Izšel je Razpis za vpis v Pedagoško-andragoško izobraževanje (PAI)

Spoštovani,

obveščamo vas, da je izšel Razpis za vpis v Pedagoško-andragoško izobraževanje (PAI), ki ga bo v študijskem letu 2012/2013 izvajala Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta (več informacij najdete na: http://www.pef.upr.si/).

Prijave bodo potekale do 15. septembra 2012.

četrtek, 23. avgust 2012 Obvestilo o spremembi zakonodaje na področju subvencioniranega prevoza za študente

V prilogi posredujemo okrožnico vezano na spremembo zakonodaje na področju
subvencioniranega prevoza za dijake in študente.

Priloga

torek, 21. avgust 2012 Razpis za študente tutorje v študijskem letu 2012/2013

UP Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT) skladno s Pravilnikom o tutorskem sistemu na Univerzi na Primorskem v študijskem letu 2012/2013 razpisuje naslednja mesta za tutorje študente

na dodiplomskih programih:

-           1 mesto na študijskem programu Matematika,

-           1 mesto na študijskem programu Matematika v ekonomiji in financah,

-           2 mesti na študijskem programu Računalništvo in informatika,

-           1 mesto na študijskem programu Bioinformatika,

-           2 mesti na študijskem programu Biodiverziteta,

-           1 mesto na študijskem programu Sredozemsko kmetijstvo,

-           5 mest na študijskem programu Biopsihologija,

-           4 mesta na študijskem programu Aplikativna kineziologija.

Urejenost tutorskega sistema določa Pravilnik o tutorskem sistemu na Univerzi na Primorskem.

V izbirnem postopku se upošteva, da mora tutor študent praviloma:

-          poznati strukturo in delovanje tutorskega sistema in UP kot celote;

-          poznati študijsko in splošno študentsko problematiko na fakulteti in univerzi.

Študenti - kandidati, ki bodo ustrezali razpisnim pogojem in bodo izbrani, bodo prejeli sklep o imenovanju v tutorja ─ študenta.

Kandidati za tutorje študente morajo k prijavi na razpis priložiti:

-     življenjepis/CV kandidata,

-     izpis ocen (potrdilo o opravljenih obveznostih) ter

-     morebitne druge priloge, ki so relevantne za funkcijo tutorja študenta.

Tutor ─ študent, ki želi ponovno opravljati to funkcijo posredujejo samo prijavo na razpis (brez navedenih prilog).

Kandidati za tutorje študente morajo svoje prijave z ustreznimi prilogami posredovati do vključno 7.9.2012 na naslov UP FAMNIT, Referat za študente, Glagoljaška 8, 6000 Koper, s pripisom »Prijava za študentsko tutorstvo 2012/13«.

VEČ INFORMACIJ O TUTORSTVU

četrtek, 16. avgust 2012 Študentsko delo

Objavljamo dva zaposlitvena oglasa podjetja Axent. Več informacij si lahko preberete s klikom na želeno delovno mesto.

Analitik programer

Statistik oz. tržni analitik