sreda, 20. december 2017 Nagradni natečaj za oblikovanje logotipa EUROFESTA 2018

V prihajajočem letu bo v Kopru potekal 26. Evropski rokometni festival – EUROFEST, ki se ga bo udeležilo več kot 160 ekip iz Evrope, Azije, Amerike in Afrike. Tudi letos objavljajo natečaj za oblikovanje logotipa dogodka.

Logotip mora biti prilagojen za uporabo na T-shirt majicah, vsak tekmovalec pa lahko sodeluje z več predlogi.  Rok za oddajo je 25. marec 2018, kreativne rešitve pa lahko pošljete na e-naslov info@eurofest.si.

Zmagovalec bo prejel nagrado v vrednosti 350 EUR.

Več informacij najdete v priponki ali na njihovi spletni strani.

Vabljeni k sodelovanju!

torek, 19. december 2017 Razpis za raziskovalne štipendije ASEF

Ameriško-slovenska izobraževalna fundacija ASEF (American Slovenian Education Foundation) je objavila razpis za raziskovalne štipendije na 22 odličnih ameriških, kanadskih in angleških univerzah.

S štipendijskim programom fundacija ASEF krepi raziskovalno in študijsko sodelovanje med Slovenijo in odličnimi tujimi univerzami.

Štipendije omogočajo slovenskim študentom in ameriškim študentom slovenskih korenin, da na 10-tedenskem raziskovalnem obisku raziskovalne institucije poglobijo in razširijo znanja s svojega študijskega področja.

Prijave so možne za področja: fizike, biologije, medicine, strojništva, elektrotehnike, računalništva, okoljskih znanosti, prava, politologije in humanistike. Razpis je dostopen tukaj

Rok za oddajo prijav je 15. februar 2018. Kontakt za vsa morebitna vprašanja je e-mail naslov info@asef.net.

V petek, 22. decembra, ob 13.30 uri bo na Univerzi v Ljubljani organiziran tudi predstavitveni sestanek, na katerem bodo predstavniki ASEF fundacije predstavili štipendijski program in izkušnje štipendistov iz preteklih let. Sestanek bo potekal v dvorani Ivana Hribarja, Kongresni trg 12, Ljubljana.

Vabljeni k prijavi!

torek, 19. december 2017 Knjižnica TeMeNa bo od srede, 27. 12. 2017 do torka, 2. 1. 2018 zaprta

Uporabnike knjižnice TeMeNa obveščamo, da bo ta od srede, 27. 12. 2017 do torka 2. 1. 2018 zaprta.

Želimo vam lepe praznike in uspešno leto 2018!

petek, 8. december 2017 Sprememba uradnih ur knjižnice v četrtek, 14. 12.

Uporabnike knjižnice TeMeNa obveščamo, da bo ta v četrtek, 14. 12. 2017, odprta  med 9:00 in 11:00 ter 12:00 in 15:00.

Zahvaljujemo se za razumevanje.

sreda, 6. december 2017 Win Systems d.o.o. išče razvojnike programske opreme

Podjetje Win Systems d.o.o., ki se s stalnim razvojem uvršča med vodilne proizvajalce igralnih aparatov v svetu, vabi k sodelovanju razvojnike programske opreme.

Podjetje nudi delo na projektih, možnost zaposlitve, predvsem pa začetek in razvoj vaše kariere. V kolikor ste kompetentni v programiranju in obvladovanju jezikov C# (.NET) ali C++, pošljite svoj CV na m.bonaca@winsysgroup.com ali pokličite na telefon 05 7311 578.

Podrobnosti najdete v priponki.