sreda, 30. julij 2014 Ponudba za delo - Actual I.T., d.d.

V Sloveniji in v širši regiji se družba Actual I.T., d.d. urvršča med vodilne ponudnike outsourcing IT storitev. Temelj njihove uspešnosti predstavljajo visoko usposobljeni in motivirani kadri, tako na področju razvoja, operativnega vzdrževanja kot na področju prodaje. So ambiciozen, mlad in komunikativen kolektiv, vedno pripravljen na sodelovanje in razvoj. Zaradi širitve poslovanja želijo v svoje vrste pritegniti sodelavke ali sodelavce s podobnimi lastnostmi, zato iščejo:

INFORMATIK-PROGRAMER, MATEMATIK (Različna področja) (m/ž)

Pogoji:

• Pripravljenost na uvedbo v ERP področje dela enega izmed SAP modulov (ABAP, BC, FI,…)
  • Pripravljenost za delo v skupini.
  • Pripravljenost na izobraževanja in certifikacije
  • Znanje Angleškega jezika (ustno|pisno).

Kandidatom ponujajo delo v vrhunski ekipi SAP svetovalcev, zaposlitev je možna preko študentskega servisa ali pogodbeno, za določen čas z možnostjo podaljšanja. Delo v prijetnem delovnem okolju, mladem kolektivu, z možnostjo osebnega in strokovnega razvoja. Če imate dobro razvite organizacijske sposobnosti, ste komunikativni, prilagodljivi in visoko motivirani, vabljeni, da posredujete vaš CV na e-mail naslov: kadrovska@actual-it.si.

torek, 15. julij 2014 Razpis za vpis v doktorski študijski program Civilnega in okoljskega inženiringa

Univerza v Firencah v Italiji je objavila razpis za vpis v mednarodni doktorski študijski program Civilnega in okoljskega inženiringa.

Gre za skupni študijski program Univerze v Firencah, Unvierze v Pisi, Univerze v Perugi in Inštituta za tehnologijo Univerze v Brunswicku iz Nemčije.
Sprejeli bodo 15 kandidatov, 12 izmed katerih bo prejelo tudi štipendije v višini 13.700,00 € / leto.

Rok za prijavo poteče 31.7.2014.

Več informacij >>

petek, 11. julij 2014 Ponudba za delo statistika v podejtju Zeta Research S.r.l.

Junior Statistician / Data Analysis Manager Job Offer

Zeta Research http://www.zetaresearch.eu/ is currently seeking a "Junior Statistician" with knowledge of statistics and economics and capable of working and processing data independently. The areas of work of the company are: clinical studies, scientific researches, marketing and consumer researches and statistical analysis.

Tasks:
Data processing and analysis;
Preparation of reports;
Database creation, validation and management.

Education & Skills:
Degree in in Statistics, Mathematics or Economics
Knowledge of data analysis software. Experience in R statistical software is considered advantage.
Excellent knowledge of MS Office;
Good computer skills, Internet, Social Media.

Desired skills:
Good communication skills and ability to work in team;
Basic knowledge of Biostatistics;
Good English knowledge;
Relational database and SQL skills.

Contact mail: it@zetaresearch.com

torek, 8. julij 2014 Ponudbi za pripravništvo v Veliki Britaiji za študente RIN

European Student Placement Agency Ltd (ESPA UK) išče 2 študenta za pripravništvo na področju analize podatkov ter digitalnega trženja za podjetje v Belfastu, Velika Britanija.
Informacije o pripravništvih dobite na spodnjih povezavah.

sreda, 2. julij 2014 Predvpis v sistem za koriščenje subvencionirane študentske prehrane

Na nekaterih točkah SŠP bo od septembra 2014 dalje že možen predvpis v sistem za koriščenje subvencionirane študentske prehrane (SŠP) za študijsko leto 2014/15. Ko si uredite vpis, je priporočljivo, da se v sistem vpišete čim prej, še preden nastane gneča na vpisnih mestih. Poleg tega bodo v času predvpisa točke SŠP tudi na nekaterih študentskih klubih po vsej Sloveniji in ne le v univerzitetnih mestih. Podatke o odpiralnem času točk SŠP najdete na spletni strani www.studentska-prehrana.si pod zavihkom točke SŠP.

S 1. 10. 2014 bo vsem študentom, ki ne bodo izkazovali upravičenosti do subvencij za naslednje obdobje, onemogočeno koriščenje subvencije, dokler ne bodo ponovno potrdili statusa študenta. Ker sistem deluje avtomasko, ne bo možno koriščenje subvencij, tudi tistih, ki vam bi morebiti še ostale neizkoriščene iz preteklih mesecev. Te boste lahko koristili šele, ko boste uredili ponovno aktivacijo statusa z ustreznimi dokumenti.

Postopek prijave najdete na spletni strani www.studentska-prehrana.si v elektronski brošuri najpogostejša vprašanja študentov.

Slovenska različica: http://www.studentska-prehrana.si/Images/Brosura_SLO.pdf

Angleška različica: http://www.studentska-prehrana.si/Images/Brochure_ENG.pdf

Da bi se izognili gneči in nepotrebnemu čakanju, priporočamo, da se v sistem za prihodnje študijsko leto vpišete čim prej.