torek, 19. februar 2013 Vabilo na predavanja Famnitovih izletov v matematično vesolje in Famnitovih bioloških večerov

V sredo, 20. februarja 2013 vas vljudno vabimo na dva izredno zanimiva predavanja.

Ob 18.00 uri boste v Veliki predavalnici  UP FAMNIT (na Glagoljaški 8, Koper) lahko poslušali 5. predavanje cikla FAMNITovi Izleti v matematično vesolje, z naslovom »Delta roboti in matematika«. Predaval bo  izr. prof. dr. Štefko Miklavič.

Ob 19.00 uri pa boste v Mali predavalnici UP FAMNIT (na Glagoljaški 8, Koper) lahko poslušali 3. predavanje iz cikla Famnitovih bioloških večerov, z naslovom »Ogroženost in varstvo populacij pupkov v Sloveniji«. Predavala bo dr. Martina Lužnik.

Več informacij o predavanjih lahko dobite s klikom na spodnji povezavi:
»Delta roboti in matematika«
»Ogroženost in varstvo populacij pupkov v Sloveniji«

Vaša udeležba je zelo zaželena zato vas pričakujemo v velikem številu.