torek, 11. april 2017 Matematika Famnita v tretje kolo Mednarodne internetne olimpijade

Famnitovi študenti matematike se tudi letos udeležujejo mednarodnega internetnega tekmovanja Open International Internet-Olympiads for Higher Education Students.

Po prvih dveh krogih, ki sta potekala v februarju in marcu, sta »v igri« ostala le še Marko Palangetić in Arbër Avdullahu, ki ju v maju čaka še tretji krog tekmovanja.

Spomnimo, da je lani, zaradi odlične udeležbe naših študentov, Univerza na Primorskem osvojila naziv »Univerza zmagovalka«.

Čestitke za uvrstitev v tretje kolo in seveda še tako naprej!

Na fotografiji udeleženci drugega kola. Od leve: Arbër Avdullahu, Marko Palangetič in Mirza Krbezlija.