sreda, 25. maj 2022 Vabljeni na informativne dneve za magistrski študij na UP FAMNIT

Interdisciplinarni, raznoliki in sodobno naravnani magistrski študijski programi na UP FAMNIT ponujajo vse, kar si študentke in študenti želijo: znanje, projektno delo, sodelovanje s podjetji, raziskovanje, mednarodne izkušnje, sodobno laboratorijsko in računalniško opremo.

Vabimo vas, da se udeležite virtualnih predstavitev magistrskih študijskih programov, ki bodo potekale od 26. maja do 3. junija 2022 preko video-konferenčnega sistema ZOOM.

Z vami bodo koordinatorji študijskih programov, za vprašanja, ki so vezana na prijavno-vpisni postopek, pa bo na voljo tudi Referat za študente.

Informativna srečanja za programe, ki jih izvajamo tudi v angleškem jeziku, bodo potekala v angleščini.

Za vsak magistrski študijski program sta določen dan in ura predstavitve, zato vas vabimo, da preverite spodnji seznam. Več informacij o informativnih dogodkih in Zoom povezave najdete tukaj.

PROGRAM INFORMATIVNIH DNEVOV

URA

26. maj 2022

BIOPSIHOLOGIJA

PSIHOLOGIJA

30. maj 2022

RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKA

31. maj 2022

DATA SCIENCE - PREDSTAVITEV V ANGLEŠČINI

ob 16.00

MATEMATIČNE ZNANOSTI

MATHEMATICAL SCIENCES - PREDSTAVITEV V ANGLEŠČINI

2. junij 2022

VARSTVO NARAVE

3. junij 2022

TRAJNOSTNO GRAJENO OKOLJE

SUSTAINABLE BUILT ENVIRONMENTS - PREDSTAVITEV V ANGLEŠČINI

Za več informacij: promo@famnit.upr.si

Klikni tukaj in spoznaj magistrske študijske programe UP FAMNIT

RAZPIS ZA VPIS v magistrske študijske programe 2022/23 je objavljen TUKAJ.