ponedeljek, 18. marec 2019 Bogat program Tedna Univerze na Primorskem 2019

Danes se pričenja Teden Univerze na Primorskem, s katerim že tradicionalno praznujemo rojstni dan naše univerze.  Do petka, 22. marca, se bo zvrstilo preko 40 dogodkov, ki jih skupaj sooblikujejo zaposleni in študenti vseh članic, višek praznovanja pa predstavlja 16. slovesna akademija Univerze na Primorskem, ki bo v četrtek, 21. marca, s pričetkom ob 18. uri v protokolarni dvorani Sv. Frančiška. Na proslavi bodo podeljena najvišja priznanja pedagoškim, raziskovalnim in strokovnim zaposlenim ter študentom. Letošnja slavnostna govornica bo slovenska klimatologinja prof. dr. Lučka Kajfež Bogataj, ki je tudi častna doktorica Univerze na Primorskem.

Tudi UP FAMNIT aktivno sodeluje pri programu in vabljeni ste, da se udeležite katerega od naslednjih dogodkov:

Celoten program Tedna Univerze na Primorskem najdete na tej povezavi.

Prisrčno vabljeni na naše dogodke!