sreda, 6. februar 2019 liugliugliugliugliu

petek, 4. januar 2019 Test

četrtek, 29. november 2018 Brezplačne priprave na matematična tekmovanja

Na Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem (UP FAMNIT) v Kopru, Glagoljaška 8, bomo organizirali priprave dijakov na matematična tekmovanja.
Priprave bodo potekale v treh terminih (z različnimi nalogami), in sicer v
Soboto, 9. marca 2019 s pričetkom ob 9.30 in zaključkom do 13.00,
Soboto, 16. marca 2019 s pričetkom ob 9.30 in zaključkom do 13.00, ter
Soboto, 30. marca 2019 s pričetkom ob 9:30 in zaključkom do 13:00.

Dijaki bodo razdeljeni v dve skupini (1. in 2. letnik ter 3. in 4. letnik) in bodo reševali naloge s preteklih tekmovanj.

Udeležba na pripravah je brezplačna, vendar je število mest omejeno, zato vas prosimo da se pravočasno prijavite, tako da najkasneje do srede, 6. marca 2019, na e-naslov ademir.hujdurovic@upr.si sporočite imena, letnik in e-mail naslove dijakov, ki se bodo  priprav udeležili.

sreda, 24. februar 2016

ponedeljek, 17. avgust 2015 Vabilo k aktivni udeležbi v akciji "Prekolesarimo svet"

Ob Svetovnem dnevu preprečevanja samomora so Nacionalno združenje za kakovost življenja OZARA Slovenija, Nacionalni Inštitut za javno zdravjeSlovenski center za raziskovanje samomora, ki deluje v okviru Inštituta Andrej Marušič Univerze na Primorskem ter Slovensko združenje za preprečevanje samomora pripravili akcijo »Prekolesarimo svet«, ki letos poteka pod geslom "Ponudimo roko – rešimo življenje", in sicer od 10. avgusta do 10. septembra.

Izziv akcije je prekolesariti 40.075 km, kolikor znaša obseg Zemlje.

Vabimo vas, da se brezplačno pridružite svetovni akciji in skupaj s kolesarji iz celega sveta združite prekolesarjene kilometre. Vašo kilometrino lahko vpišete v spletni obrazec, skupno število vseh kilometrov v Sloveniji pa bo posredovano Mednarodni zvezi za preprečevanje samomora.

Več o akciji si lahko preberete na spletni strani Slovenskega centra za raziskovanje samomora UP IAM.

Vabljeni!

petek, 2. januar 2015

sreda, 17. december 2014

četrtek, 6. september 2012 Tetete

sreda, 21. december 2011

V Milanu se je 2. decembra z razglasitvijo zmagovalcev zaključil »Customer Satisfaction University Award«. Na natečaju je med zamgovalci tudi študentka UP FAMNIT Mary Servatius, ki je v sodelovanju z študentom

četrtek, 22. september 2011

V ponedleljek, 26. septembra je Evropski dan jezikov, ki ga bomo z različnimi dogodki obeležili tudi na Univerzi na Primorskem. Več informacij - obvestilo.