četrtek, 17. december 2009 Razpis za tutorje študente – dodatne informacije o vsebini prijave na razpis

Dne 11. 12. 2009 smo objavili Razpis za tutorje študente, ki ga je objavila Komisija za tutorstvo Univerze na Primorskem (KT UP). Tutor študent je lahko vsak redni ali izredni študent UP, ki je vpisan na dodiplomski ali podiplomski študij (magistrski ali doktrorski) na UP in je uspešno zaključil 1. letnik študija.

Prijava študenta naj vključuje naslednje podatke:
-          kratek življenjepis,
-          navedbo in opis obštudijskih / interesnih dejavnosti (če se jih študent udeležuje),
-          navedbo in opis hobijev študenta (če jih študent ima),
-          kratko predstavitev znanja tujih jezikov (podlaga je lahko sistem za Europass CV),
-          med prilogami pa naj bodo dokazila o različnih (in primernih) dosežkih (npr. športnih, umetniških, morda certifikati znanja tujih jezikov...), morebitna dokazila o udeležbi na seminarjih / usposabljanjih (npr. o komunikaciji) ipd.

Rok za prijavo je ponedeljek, 11. januarja 2010 v Referat za študente UP FAMNIT

Referat UP FAMNIT