torek, 9. marec 2021 Objavljen je ponovni razpis za volitve v Študentski svet UP FAMNIT

Ker je bil prvoten razpis za volitve v Študentski svet UP FAMNIT neuspešen, ga na podlagi ugotovitev volilne komisije (sklep) objavljamo ponovno.

Pozivamo vse študente vse od 1. letnikov dalje, da se prijavijo na razpis in se aktivno vključijo v delovanje študentskega sveta. Potrebujemo študente PRAV VSEH ŠTUDIJSKIH PROGRAMOV, saj lahko le tako upoštevamo mnenja, predloge, probleme, interese vseh študentov.

Predvsem nam manjkajo kandidati študijskih programov Bioinformatika, Varstvena biologija in Biopsihologija ter študenti vseh podiplomskih študijskih programov.

Rok za oddajo kandidature je od 10. do 19. marca!

Kaj počne Študentski svet:
- predstavlja stik med študenti in vodstvom fakultete - podaja komentarje, pobude,...,
- razpravlja o zadevah vezanih na temo dolžnosti in pravic študentov,
- podaja mnenja o profesorjih,
- predlaga predstavnike študentov v komisije in druga delovna telesa fakultete,
- predlaga prejemnike priznanj in
- ORGANIZIRA ŠTEVILNE OBŠTUDIJSKE DEJAVNOSTI ZA ŠTUDENTE.

Vabljeni, da se pridružite!

Več: https://www.famnit.upr.si/sl/studenti/studentski-svet/volitve2021/