ponedeljek, 1. februar 2016 Iščejo se nove ideje za mednarodni dogodek Falling Walls Lab 2016

Vsi, ki imate v predalu inovativno, dinamično in kreativno idejo ste vabljeni, da jo predstavite na mednarodnem dogodku Falling Walls Lab 2016, ki bo potekal 21. aprila 2016 na Univerzi v Ljubljani.

Mladi do 35. leta starosti imate možnost predstaviti raziskovalna dela, poslovne načrte in druge inovativne ideje, za katere verjamete, da imajo potencial za spremembe na znanstvenem, gospodarskem področju ali v širšem družbenem okolju.

Izbrani kandidati bodo svoje ideje predstavili v angleškem jeziku v samo treh minutah. Najboljša ideja bo nagrajena z udeležbo na finalnem mednarodnem dogodku, ki bo potekal v Berlinu, 8. novembra 2016.

Lanskega dogodka se je udeležila tudi študentka Bioinformatike UP FAMNIT Tanja Štular, ki se je z idejo »Breaking the walls of drug discovery« uvrstila na 3. mesto.

Več o prijavi in pravilih sodelovanja najdete na spletni strani Falling Walls Lab 2016.
Za vsa dodatna vprašanja se lahko obrnete na elektronski naslov: fwl@uni-lj.si.
Rok za prijavo je 6. april 2016.

Upajte si predstaviti svojo prebojno idejo!