sreda, 10. maj 2023 Vabljeni na informativne dneve za magistrski študij na UP FAMNIT

Interdisciplinarni, raznoliki in sodobno naravnani magistrski študijski programi na UP FAMNIT ponujajo vse, kar si študentke in študenti želijo: znanje, projektno delo, sodelovanje s podjetji, raziskovanje, mednarodne izkušnje, sodobno laboratorijsko in računalniško opremo.

UP FAMNIT izvaja sedem študijskih programov 2. stopnje: Matematične znanosti, Računalništvo in informatika, Varstvo narave, Biopsihologija, Psihologija, Trajnostno grajeno okolje in Podatkovna znanost

***

Vabimo vas, da se udeležite virtualnih predstavitev magistrskih študijskih programov, ki bodo potekale od 29. maja do 2. junija 2023 preko video-konferenčnega sistema ZOOM.

Z vami bodo koordinatorji študijskih programov, za vprašanja, ki so vezana na prijavno-vpisni postopek, pa bo na voljo tudi Referat za študente.

Informativna srečanja za programe, ki jih izvajamo tudi v angleškem jeziku, bodo potekala v angleščini.

Za vsak magistrski študijski program sta določen dan, ura predstavitve in zoom povezava, zato vas vabimo, da preverite spodnji seznam. Več informacij o informativnih dogodkih in Zoom povezave najdete TUKAJ.

Vsi aktualni roki in prijavno - vpisni postopek > TUKAJ

DAN IN URA PROGRAM
29. MAJ, 17:00  Biopsihologija
29. MAJ, 18.00 Varstvo narave