sreda, 4. marec 2015 Univerza na Primorskem je sklenila sporazum z Oregon State University

Univerza na Primorskem je sklenila sporazum z ugledno Oregon State University, ki se uvršča med 200 najboljših svetovnih univerz (po Šanghajski lestvici / Lestvici svetovnih univerz po akademskih merilih).

UP FAMNIT in UP IAM sta z Oregon State University že vzpostavila delujoče in plodno sodelovanje. Tako smo pred kratkim gostili profesorja Davida Kerra, ki je predaval študentom biopsihologije, v letošnjem poletju pa bomo naše sodelovanje še nadgradili in skupaj organizirali Mednarodno poletno šolo Production of Housing in Europe: Innovation, Conservation and Design with Natural Resources.

S sporazumom se nam odpirajo nove možnosti sodelovanja, ki jih že nestrpno pričakujemo!