nedelja, 12. oktober 2014 Dve gostovanji tujih strokovnjakov s področja biopsihologije

V okviru projekta UP IN SVET - mednarodna vpetost Univerze na Primorskem bosta v prihodnjem tednu na UP FAMNIT gostovala dva tuja strokovnjaka s področja biopsihologije.

V ponedeljek, 13. 10. 2014, bo študentom in študentkam dodiplomskega študijskega programa Biopsihologija v sklopu predmetov Javno duševno zdravje in Kognitivna psihologija predaval dr. Martienu Kooyman, spec. psihiatrije in spec. psihoterapije (International and European Society for Bonding Psychotherapy).

Na magistrskem študijskem programu Biopsihologija bo na temo javnozdravstvenih intervencij predaval izr. prof. dr. David Kerr (Oregon State University, ZDA). Predavanja bodo potekala v ponedeljek, 13. 10., torek, 14. 10., in v četrtek, 16. 10. 2014.