sreda, 25. avgust 2021 Postani TUTOR! – Rok za prijave je 13. september 2021

Študente vseh stopenj vabimo, da se prijavijo za tutorje študente v študijskem letu 2021/2022!

Kaj je tutorstvo?

Tutorstvo je organizirana pomoč študentom, ki temelji na osebnem pristopu.

Katere so naloge tutorja študenta?

Kot tutorji boste usmerjali svoje varovance (študente), jim svetovali glede izbora študijskih smeri, izbirnih predmetov, nadaljnjega študija, pri iskanju pomoči za premostitev težav na študijskem področju, pri vključevanju v obštudijske dejavnosti in študijsko življenje.

Zakaj postati tutor?

Kot tutorji študenti boste imeli možnost  izobraževanja in usposabljanja na različnih delavnicah in srečanjih, ki jih organizira Univerza na Primorskem. Po zaključku študijskega leta boste prejeli certifikat o opravljenem tutorske delu, to pa bo vpisano tudi v vašo prilogo k diplomski listini.

Predvsem pa boste kot tutorji pridobili neprecenljive izkušnje in znanje!

Do kdaj in kje se moram prijaviti?

Rok za prijave je 13. september 2021. Več informacij lahko preberete na podstrani "Tutorstvo" kjer sta na voljo razpis za leto 2021/2022 ter prijavni obrazec.