petek, 21. december 2018 Izr. prof. dr. Andreja Kutnar članica Young Academy of Europe

Z veseljem in ponosom sporočamo, da je naša profesorica in raziskovalka ter direktorica Zavoda InnoRenew Coe, izr. prof. dr. Andreja Kutnar, postala članica Young Academy of Europe.
Gre za vseevropsko nevladno akademijo, ki združuje mlade vrhunske znanstvenike in predavatelje, ki s svojim delom močno prispevajo k razvoju znanosti in znanstvenih politik. Natančneje se njeni člani nadejajo, da bi evropske politike na področju znanosti prevetrili s pogledi mlajših znanstvenikov preko vključevanja le-teh v razvoj evropskih strategij. Akademija spodbuja mrežo vrhunskih mladih raziskovalcev na različnih področjih po celi Evropi in podpira njihovo delovanje.

Spomnimo, da je dr. Andreja Kutnar novembra prejela prestižno Zoisovo priznanje za pomembne znanstvene dosežke.

Čestitke za še en pomemben dosežek!