ponedeljek, 27. januar 2020 Informativni dnevi 2020 – pridi na Famnit!

Vse dijakinje in dijake vabimo na Informativne dneve UP FAMNIT, na katerih vam bodo profesorji in študenti predstavili utrip življenja na fakulteti in prednosti naših programov. Za pot v Koper lahko koristite brezplačen avtobusni prevoz, ki ga tudi letos organizira Univerza na Primorskem.  Za več informacij in prijavo kliknite tukaj.

Informativni dnevi bodo potekali na sedežu fakultete na Glagoljaški 8 v Kopru, kjer bodo profesorji, asistenti in študenti predstavili dodiplomske študijske programe kot sledi:

• petek, 14. februarja 2020, ob 10. uri v Veliki predavalnici,

• petek, 14. februarja 2020, ob 15. uri v Veliki predavalnici,

• sobota, 15. februarja 2020, ob 10. uri v Veliki predavalnici.

Program:

• pozdrav dekana,

• predstavitev obštudijskih dejavnosti in aktivnosti študentov,

• predstavitev posameznih študijskih programov na UP FAMNIT.

Želimo vam ponuditi čim več koristnih informacij, da se boste lažje odločili o svoji nadaljnji karierni in študijski poti!

Razpis za vpis v dodiplomske študijske programe je objavljen na tej povezavi.