ponedeljek, 30. maj 2022 Odprt je drugi prijavni rok za vpis v dodiplomske študijske programe za državljane izven EU

Danes, 30. 5. 2022, se za državljane izven EU začenja drugi prijavni rok za vpis v 1. letnik v dodiplomske študijske programe v študijskem letu 2022/2023 in bo trajal do vključno 27. 7. 2022.

Na UP FAMNIT so na voljo prosta mesta v naslednjih študijskih programih:

• Bioinformatika (slovenska izvedba),
  • Matematika (slovenska in angleška izvedba),
  • Matematika v ekonomiji in financah,
  • Sredozemsko kmetijstvo,
  • Varstvena biologija).

Razpis in informacije za kandidate v zvezi s prijavo v različnih rokih so objavljeni na tej povezavi.

Vse informacije lahko kandidati dobijo v Referatu za študente (e-naslov: referat@famnit.upr.si, tel. št. 05 611 75 75).

Za dodatna vprašanja pa se lahko obrnete tudi na Visokošolsko prijavno-informacijsko službo Univerze na Primorskem, na naslovu vpis@upr.si.