četrtek, 23. september 2021 Tretji prijavni rok za vpis v dodiplomske in podiplomske študijske programe za EU državljane

Danes, 23. septembra, se je pričel tretji prijavni rok za dodiplomske in podiplomske študijske programe za EU državljane, ki bo potekal do jutri, 24. septembra, do 12. ure. Prosta mesta so še na spodaj navedenih študijskih programih.

Dodiplomski študij:
Računalništvo in informatika (prosta mesta so samo še na angleški izvedbi), Varstvena biologija, Bioinformatika, Matematika, Matematika v ekonomiji in financah in Sredozemsko kmetijstvo.

Magistrski študij:
Matematične znanosti, Računalništvo in informatika, Varstvo narave, Biopsihologija, Trajnostno grajeno okolje in Podatkovna znanost.

Doktorski študij:
Matematične znanosti, Računalništvo in informatika, Računalništvo in informatika (mednarodni skupni program z University of St Andrews) in Obnovljivi materiali za zdrava grajena okolja.

Razpis za vpis in navodila za oddajo prijave so objavljeni tukaj.

Vse informacije lahko kandidati dobijo v Referatu za študente (e-naslov: referat@famnit.upr.si, tel. št. 05 611 75 75).