sreda, 23. september 2020 Do 25. 9. 2020 do 12.00 ure bo možna prijava za vpis v dodiplomski in podiplomski študij (zadnji prijavni rok)

Jutri, 24. 9. 2020 se bo pričel zadnji prijavni rok za vpis v dodiplomske, magistrske in doktorske študijske programe UP FAMNIT v študijskem letu 2020/2021 (za slovenske državljane in državljane EU ter za Slovence brez slovenskega državljanstva in državljane izven EU), ki poteka do vključno petka, 25. 9. 2020 do 12.00 ure.

Kandidati, ki želijo svojo študijsko pot nadaljevati na UP FAMNIT, so vabljeni k oddaji prijave.

Na dodiplomskih študijskih programih so prosta prijavna mesta še na sledečih študijskih programih:

• Računalništvo in informatika (izvedba v angleškem jeziku): prosta mesta so samo za slovenske državljane in državljane EU,
  • Matematika (izvedba v slovenskem jeziku): prosta mesta za vse kandidate,
  • Matematika (izvedba v angleškem jeziku): prosta mesta za vse kandidate,
  • Sredozemsko kmetijstvo: prosta mesta so samo za slovenske državljane in državljane EU,
  • Matematika v ekonomiji in financah: prosta mesta za vse kandidate.

Na podiplomskih študijskih programih UP FAMNIT pa so prosta mesta še v vseh študijskih programih, razen za vzporedni študij na študijskem programu 2. stopnje Biopsihologija.

Prijavo je potrebno oddati preko spletnega portala eVŠ. Kandidati morajo nato celotno dokumentacijo z vsemi zahtevanimi prilogami dostaviti v referat za študente najkasneje v petek, 25. 9. 2020 do 18. ure.

Razpis za vpis in vse informacije v zvezi z oddajo prijave so dostopni tukaj.

Vse informacije lahko kandidati dobijo v Referatu za študente (e-naslov: referat@famnit.upr.si, tel. št. 05 611 75 75).