petek, 14. september 2018 Do 19. 9. 2018 možna prijava za vpis v podiplomski študij (drugi prijavni rok)

Danes se je pričel drugi prijavni rok za vpis v magistrske in doktorske študijske programe UP FAMNIT v študijskem letu 2018/2019 (za slovenske državljane in tujce iz EU), ki poteka do vključno srede, 19. 9. 2018.

Kandidati, ki želijo svojo študijsko pot nadaljevati na UP FAMNIT, so vabljeni k oddaji prijave.

Prosta mesta so še v vseh podiplomskih (magistrskih in doktorskih) študijskih programih UP FAMNIT.

Prijavo je potrebno oddati preko spletnega portala eVŠ in priporočeno poslati po pošti na naslov: UP FAMNIT, Glagoljaška 8, Koper.

Razpis za vpis in vse informacije v zvezi z oddajo prijave so dostopni tukaj.

Vse informacije lahko kandidati dobijo v Referatu za študente (e-naslov: referat@famnit.upr.si, tel. št. 05 611 75 75).