ponedeljek, 8. december 2014 Zimski festival Zdrava zabava - Zimski festival študentskega športa

V petek, 19. decembra 2014 bo med 8.00 in 16.00 uro na smučišču Krvavec potekal Zimski festival Zdrava zabava - Zimski festival študentskega športa. V okviru dogodka bo potekalo tekmovanje v smučanju (VS) in deskanju na snegu (VS) za študente vseh univerz.

Dogodka se lahko udeležijo tudi  tisti, ki ne želijo tekmovati in bi le smučali in se zabavali. Cena znaša 10 € in vključuje smučarsko vozovnico, avtobusni prevoz in topli obrok (le za tekmovalce).

S klikom na povezavo si lahko preberete razpis za tekmovanje v deskanju in tekmovanje v smučanju. Prijavnica za udeležbo na dogodku je dostopna na povezavi.

Za dodatna vprašanja je na voljo Marko Juretič, koordinator vsebin univerzitetnega športa na telefonski številki 031 376 726 ali na elektronskem naslovu marko.juretic@uszp.si.

Vljudno vabljeni.