torek, 23. november 2021 Ekipa projekta (Za)upam si! išče nove člane!

Projekt (Za)upam si! nudi brezplačno spletno psihološko svetovanje mladim, poleg tega pa njihova skupina prostovoljk in prostovoljcev objavlja zanimivosti na področju duševnega zdravja na Instagramu, TikToku, Facebooku in spletni strani.

Iščejo nove mlade prostovoljke in prostovoljce, ki jih zanima ustvarjanje in promocija vsebin na družabnih omrežjih na področju duševnega zdravja, težav v duševnem zdravju in iskanja pomoči ob soočanju s težavami v duševnem zdravju.

Predvsem si želijo najti prostovoljce, ki jih zanima:

• snovanje, ustvarjanje in objava Tik Tok posnetkov,
  • promocija že pripravljenih vsebin na socialnih omrežjih in mreženje novih sledilcev na Facebooku in Instagramu.

Prostor pa puščajo odprt tudi za vaše ideje, kako doseči mlade in snovati kvalitetne spletne vsebine. Bolj kot predhodne izkušnje s takim delom jim je pomembna želja po učenju in medsebojnemu sodelovanju.

Pišete jim lahko na info@skatlica.si

Spoznavni sestanek bo predvidoma na začetku decembra.