ponedeljek, 21. september 2009 Začetek študijskega leta: 1. in 2. oktober 2009

DODIPLOMSKI ŠTUDIJ: V četrtek, 1. oktobra bodo dobrodošlico študentom zaželeli dekan in prodekan ter predsednik Študentskega sveta fakultete, sledil bo sestanek s koordinatorji študijskih programov. Predstavniki Študentske organizacije Univerze na Primorskem (ŠOUP) bodo študentom predstavili aktivnosti ŠOUP-a v prihodnjem študijskem letu. V petek, 2. oktobra se na posameznih študijskih programih že pričnejo prva predavanja.
 Podrobnejši razpored za 1. in 2. oktober:
- Razpored za 1. in 2. oktober za prvič vpisane študente (1. letniki in prvič vpisani po merilih za prehode),

PODIPLOMSKI ŠTUDIJ: Začetek predavanj za podiplomske študente bo v ponedeljek, 5. oktobra 2009, ko so predvideni sestanki s koordinatorji študijskih programov in prva predavanja za predmete 1. kvartala. Podrobnejše informacije za oba podiplomska programa so navedene na urnikih.