ponedeljek, 2. junij 2014 Vprašalnik za študente rojene v letih 1991 in 1992

Študente moškega spola, rojene v letih 1991 in 1992 vabimo k reševanju vprašalnika, ki je dostopen na strani  https://www.1ka.si/a/37262 .

Vprašalnik je izdelala absolventka magistrskega študija psihologije Univerze v Mariboru Tjaša Omerzu, ki pripravlja magistrsko nalogo z naslovom "Nagnjenost k nasilnemu obnašanju, izraženost afektivnega temperamenta in druge motnje v zgodnji odraslosti kot dolgoročne posledice stresa pred rojstvom" pod mentorstvom dr. Gregorja Majdiča in somentorstvom dr. Andraža Stožerja.
V raziskavo bi želela zajeti čim več moških, ki so bili rojeni v letih 1991/1992, ko je v Sloveniji potekala vojna za osamosvojitev, ki je predvidoma predstavljala stres za takrat noseče matere.

Reševanje vprašalnika traja približno 15 minut, študenti pa z reševanjem  pridobijo dragoceno izkušnjo s psihološkim testiranjem, ki jim bo lahko koristila kasneje v življenju.