petek, 25. september 2009 VPIS 2009-10: Ponovni vpis - informacija

Študente, ki se v študijskem letu 2009/10, zaradi neizpolnjevanja vpisnih pogojev, niste oz. ne boste vpisali v višji letnik, obveščamo, da se lahko do 30. 9. 2009 vpišete ponovno v isti letnik študija, v kolikor te možnosti (ponovni vpis oz. zamenjava študijskega programa) v času študija še niste izkoristili.

Za ponovni vpis morate v Referat UP FAMNIT do 29. 9. 2009 oddati izpolnjen obrazec Izjava za ponovni vpis. Obrazec je objavljen na spletni strani fakultete (http://www.famnit.upr.si//studentske-strani/vpis/dodiplomski-studenti#heading6).

S ponovnim vpisom študent zadrži status in posledično pravice, ki izhajajo iz statusa.

V kolikor se do 30. 9. 2009 ne boste vpisali  (v višji letnik ali  ponovno v isti letnik), vas bo Referat UP FAMNIT v študijskem letu 2009/10 vodil kot pavzerja (brez statusa študenta). Hkrati vas obveščamo, da kot pavzerji lahko opravljate vse manjkajoče študijske obveznosti brez dodatnih finančnih obveznosti.

Referat UP FAMNIT