ponedeljek, 21. september 2020 Virtualna okrogla miza "Nacionalni inštitut za biologijo v dialogu z gospodarstvom"

Nacionalni inštitut za biologijo in Gospodarska zbornica Slovenije vabita na virtualno okroglo mizo "Nacionalni inštitut za biologijo v dialogu z gospodarstvom", ki jo organizirajo v sredo, 30. 9. 2020, ob 12.40.

Okrogla miza naslavlja tematiko povezovanj med podjetji in raziskovalno dejavnostjo v luči novih razmer in novih evropskih in slovenskih programov.

Več o programu si lahko preberete tukaj.

Vse, ki bi se dogodku želeli pridružiti, prosijo, da svojo udeležbo potrdite najkasneje do 25. 9. 2020 na spletni naslov katja.sinur@nib.si. Nekaj dni pred izvedbo dogodka, vam bodo poslali povezavo, na kateri boste omenjeni dogodek lahko spremljali.

Vabljeni!