četrtek, 25. april 2013 Vabljeni na vseslovensko EU državljansko razpravo s komisarjem dr. Janezom Potočnikom

Spoštovani študenti,

v sklopu EU dogodkov po Sloveniji prihajajo k nam interaktivni dogodki v TEDNU EVROPE, vrhunec pa predstavlja osrednja vseslovenska EU državljanska razprava z evropskim komisarjem dr. Janezom Potočnikom v Cankarjevem domu. Obstaja več možnosti, da ga vprašate kar želite. Izberite sebi najljubšo pot in ga že sedaj vprašajte ali izrazite svoje mnenje s področja državljanskih pravic, okolja in ekonomije.

Prostor za razpravo je že odprt. V razpravo se lahko vključite na Facebook EU Si ti, Twitterju z #eusiti ali na spletu na http://www.eu-dogodki.si/forum/, svoja vprašanja in predloge lahko posredujete tudi na elektronski naslov dialog@mreza-mama.si

EU Si ti - DIALOG 9/5/13, praznovanje DNEVA EVROPE v Cankarjevem domu, bo povezoval Igor E. Bergant. Spremljali ga boste lahko tudi vneposrednem televizijskem prenosu na 3. programu RTV Slovenija (od 16:30 do 17:45) in na multimedijskem portalu MMC RTVSLO.

EU Si ti. To je vaša priložnost, da poveste, v kakšni Evropski uniji želite živeti in kaj pričakujete v prihodnosti od Evropske unije. Vključite se v razpravo!

Pomagajte nam razživeti našo razpravo. Najboljši predlogi bodo tudi nagrajeni.

Pa prav nič ne bo narobe, če idejo po širjenju in dodajanju komentarjev pošljete v mreže vašega socialnega kapitala.

Hvala in naj vam sije sonce.