petek, 8. april 2016 Vabljeni na VII. Eko konferenco »Okolje kot ga vidimo«

Društvo Planet Zemlja v sodelovanju z Agencijo Republike Slovenije za okolje organizira VII. Eko konferenco  z naslovom »Okolje kot ga vidimo«, ki bo potekala 22.4.2016 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani.

Sedma Eko konferenca zapovrstjo je namenjena večplastnemu pogledu na okolje. Na konferenci bo predstavljeno zbiranje podatkov in meritve, s katerimi lahko opišemo stanje okolja. Strokovnjaki bodo spregovorili o spremljanju vremenskih in podnebnih razmer, predstavljen pa bo tudi pogled nekaterih delov gospodarstva na okolje.

Udeležba na konferenci je brezplačna. Prijavite se lahko na konferenca@planet-zemlja.org.

Več o konferenci najdete TUKAJ.

Lepo vabljeni!