četrtek, 4. maj 2017 Vabljeni na tretji univerzitetni hackathon "DragonHack"

Na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL se bo 20. in 21. maja odvijal tretji študentski računalniški hackathon DragonHack. Na letošnji izvedbi dogodka bodo študenti iskali kreativne rešitve izzivov s področij, kot so programska oprema, umetna inteligenca, mobilne tehnologije.

Izzive izbirajo ter ocenjujejo partnerji dogodka, med katere so večinoma tehnološka podjetja. Med temi so denimo Outfit 7, 4th Office, Competo, Aglicon, Crea in drugi, so še sporočili iz Društva računalničarjev, ki organizira dogodek v sodelovanju s fakulteto za računalništvo in informatiko in ob podpori mednarodne študentske hackathon lige Major League Hacking.

Več informaciji o dogodku najdete na njihovi spletni strani ali Facebook profilu.

Vabljeni k udeležbi!