četrtek, 20. maj 2021 Vabljeni na prvi izlet ŠS UP FAMNIT - Ljubljana in WOOP // Join first ŠS UP FAMNIT trip - Ljubljana and WOOP

Pozdravljeni,

ŠS UP FAMNIT za vas po dolgem času ponovno organizira izlet, da se podružimo in nekoliko sprostimo.

V soboto, 29. maja 2021, bomo tako odšli v Ljubljano, kjer bomo najprej obiskali WOOP center, kjer se bo vsak lahko udeležil različnih aktivnosti ter se nato še sprehodili po mestu, si ogledali glavne zanimivosti in imeli nekaj prostega časa za samostojno raziskovanje.

WOOP:

Odhod iz Kopra bo ob 8.30 iz avtobusne postaje pri Oviesse - zbor je ob 8.15. Vrnili se bomo pozno popoldan oziroma proti večeru.

Za udeležbo so obvezne prijave na https://1ka.arnes.si/a/24424. Prijave zbiramo do srede, 26. maja 2021, število mest pa je omejeno.

Udeležba je za vse študente UP FAMNIT zastonj.

Lepo vabljeni!

V prihodnjih tednih pa za vas organiziramo še dva izleta in sicer:

• sobota, 12. junij 2021 - Severna Primorska
  • sobota, 26. junij 2021 - Velika Planina

Lep pozdrav,
vaš Študentski svet UP FAMNIT

Dear all,

ŠS UP FAMNIT is organizing a trip for you again after a long time to spend some quality time together and relax a bit.

On Saturday, May 29, 2021, we will go to Ljubljana, where we will visit the WOOP center, where everyone will be able to participate in various activities and then walk around the city, see the main attractions, have some free time for individual city exploring.

WOOP:

Departure from Koper will be at 8.30 from the bus station at Oviesse - the assembly is at 8.15. We will return late in the afternoon or towards evening.

Registration is required for participation (https://1ka.arnes.si/a/24424). We are collecting applications until Wednesday, May 26, 2021, the number of places is limited.

For all UP FAMNIT students participation si free of charge.

You are kindly invited!

In the coming weeks, we will organize two more trips for you:

• Saturday, June 12, 2021 - Severna Primorska
  • Saturday, June 26, 2021 - Velika Planina