torek, 17. januar 2017 Vabljeni na predstavitev Ministrstva za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano se bo predstavilo potencialnim bodočim sodelavcem v četrtek, 19. januarja 2017, ob 14:00 uri, na Ministrstvu za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano (Dunajska 22, Ljubljana – poslovna stavba Triglav).

Na ministrstvu se zavedajo, da bodo naloge, ki so povezane z zagotavljanjem zadostne količine hrane in njeno varnostjo, urejenostjo in obdelanostjo podeželja, skrbjo za naravne vire in bogastva ter skrbjo za živali morali prevzeti mladi. Ker si želijo sodelovanja z mladimi, so pripravili dogodek, na katerem se bodo predstavili. Na srečanju boste spoznali njihovo organiziranost, naloge in prioritete, spregovoril bo tudi minister za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano mag. Dejan Židan s sodelavci.

Več o dogodku si lahko preberete v priponki.

Vabljeni v čim večjem številu.