petek, 13. februar 2015 Predstavitev prostovoljnega dela v Kamerunu (Afrika)

Teja Cimperman vabi na predstavitev svoje izkušnje prostovoljnega dela v Kamerunu (Afrika), in sicer v petek, 20. februarja 2015 ob 10. uri, v predavalnici Maestral 2, na UP FHŠ (3. nadstropje UP Fakulteta za humanistične študije, Titov trg 5, Koper).

Teja je kot prostovoljka Zavoda za mednarodno prostovoljno delo Voluntariat gostovala pri Ntankah Village Women Initiative v Kamerunu in bo predstavila državo, svojo izkušnjo s prostovoljnim delom v mestu Bamenda, govorila pa bo tudi o kulturi, ki jo je osvojila s svojo brezčasnostjo, odprtostjo, upanjem, povezanostjo in kljub težkemu življenju – s smehom. Prostovoljstvo je tudi odličen vir pridobivanja neprecenljivih izkušenj in kompetenc, ki zagotovo obogatijo posameznikov CV.

Vljudno vabljeni.