torek, 18. december 2012 Vabljeni na predavanje z naslovom "Politična revolucija v Sloveniji?"

Združenje Alumni Fakultete za management vabi na predavanje izr. prof. dr. Tončija A. Kuzmanića z naslovom POLITIČNA REVOLUCIJA V SLOVENIJI?

Predavanje bo 18. decembra 2012 ob 16.15 uri v predavalnici B2 na Fakulteti za management, Trg Brolo 12, v Kopru.

Dr. Tonči Ante Kuzmanić je sociolog in politični teoretik. Je dolgoletni publicist in mislec, predavatelj in politolog, ki se ukvarja z modernimi in postmodernimi političnimi ideologijami ter političnimi ekstremizmi, etiko in antipolitiko, postsocializmom in novimi družbenimi gibanji. Predava na Fakulteti za management Univerze na Primorskem, aktivno pa sodeluje tudi z Mirovnim inštitutom v Ljubljani. V letu 2009 je skupaj s somišljeniki začel projekt alternativne mišljenjske oblike izobraževanja Likej, v katerem izven okvirov univerze pomaga zainteresiranim ljudem k pluralnemu in političnemu mišljenju ter debatiranju.

V tokratnem predavanju bo podal radikalen pogled na aktualno (politično) revolucijo Sloveniji.

Vstop je prost. Predavanje se bo zaključilo do 19. ure.

Za dodatne informacije pišite na: alumni@fm-kp.si.