petek, 1. april 2016 Vabljeni na poletni šoli "Varovanje okolja" in "Naravne nesreče"

Univerza v Ljubljani, Univerza v Bresci (I), Univerza BOKU na Dunaju (A) in Pikotrama d.o.o. organizirajo v okviru Erasmus+ projekta dve mednarodni interdisciplinarni poletni šoli Varovanje okolja/Enviromental protection v letu 2016 in Naravne nesreče/Natural DIsasters v letu 2017 v angleškem jeziku, ki bosta potekali v Ljubljani.

Prva poletna šola Varovanje okolja bo potekala od 27. junija do 17. julija 2016, ki bo prvi teden potekala na daljavo na interaktiven način. Poletna šola se bo zaključila s preizkusom znanja, sodelovanje pa bo ovrednoteno s 5 ECTS.

Šolnina znaša 800 EUR in zajema programsko in tehnično podporo, petnajst nočitev z zajtrkom, kosila, slavnostno večerjo ter dve ekskurziji. Možno je tudi sodelovanje preko aktivnega video prenosa dogajanja, v tem primeru je šolnina 300 EUR in se ECTS krediti ne priznajo. Prvih 20 prijavljenih študentov z Univerz v Ljubljani, Brescii in BOKU je oproščenih šolnine.

Več informacij o poletni šoli in prijavi najdete TUKAJ ali na njihovi spletni strani.

Vljudno vabljeni k udeležbi!