sreda, 15. marec 2017 Vabljeni na: okroglo mizo »Visokošolsko učenje in poučevanje pred izzivi internacionalizacije«

Na UP PEF bo danes, 15.3.2017 potekala zanimiva okrogla miza, ki je namenjena študentom UP, ki se zanimajo za mednarodno izmenjavo. Vabljeni torej:

v sredo, 15. 3. 2017 ob 17.00 v Veliko predavalnico UP FM

na predstavitev mednarodne mobilnosti - na okrogli mizi bodo sogovorniki, ki so neposredno vpeti v organizacijo in izvedbo mobilnosti, predstavili dosedanje prakse izmenjav domačih in tujih študentov ter pedagoških in strokovnih sodelavcev. Obenem bo to priložnost, da boste lahko izvedeli vse, kar vas zanima o možnostih mednarodne mobilnosti in internacionalizacije UP.

Na okrogli mizi bodo sodelovali dr. Andreja Istenič Starčič, Tatjana Mikelić Goja, Aleš Oven in dr. Sonja Rutar.