torek, 15. marec 2016 Vabljeni na mednarodno poletno šolo CREA 2016

Fakulteta za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani (UL FRI) in Regionalna razvojna agencija Ljubljanske urbane regije (RRA LUR) organizirata brezplačno mendnarodno poletno šolo CREA 2016, ki bo potekala od 19. do 29. julija 2016.

CREA 2016 je desetdnevni program, na katerem lahko študentje vseh smeri in programov pridobite praktična znanja s področja podjetništva, informacijsko-komunikacijskih tehnologij in oblikovanja ter imate možnost razviti svoje strat-up podjetje. Na tekmovanje se lahko prijavite ekipno ali kot posameznik. Tema letošnje poletne šole je Zelena prihodnost in se navezuje na Ljubljano, nosilko naziva Zelena prestolnica Evrope 2016. S sodelovanjem na mendarodnem podjetniškem dogodku lahko študentje pridobite 3 ECTS kreditne točke ter sodelujete na mednarodnem podjetniškem dogodku. Prijavite se lahko do 17. maja 2016.

Več informacij o poletni šoli in prijavah najdete TUKAJ.

Lepo vabljeni!