sreda, 29. maj 2013 Vabljeni na "Karierni dan"

Spoštovane študentke in spoštovani študentje,

vabimo vas k sodelovanju na dogodku »Karierni dan«, ki se bo odvijal na Univerzi na Primorskem, Titov trg 4 v Kopru v četrtek,  30.05.2013 s pričetkom ob 10.00 uri..

Namen dogodka je neposredno obvestiti študente o možnosti zaposlovanja pri delodajalcih ter o potrebnih kompetencah, informirati študente in brezposelne diplomante o pomembnosti kariernega svetovanja in vseživljenjskega učenja ter jim omogočiti stik s potencialnimi delodajalci.

Cilji:
· ugotoviti, kakšna so pričakovanja delodajalcev o pomembnosti kompetenc diplomantov,
· seznaniti se s pričakovanji, ki jih imajo študenti glede pridobljenih kompetenc za nadaljnji karierni in osebnostni razvoj,
· predstaviti možnosti, ki jih ponuja EU Socialni sklad na področju zaposlovanja ter
· seznaniti se s potrebami na trgu v naši regiji.

Aktivnosti v okviru dogodka:
· stojnice oz. informativni kotički delodajalcev z relevantnimi informacijami,
· predstavitve podjetij študentom in brezposelnim diplomantom Univerze na Primorskem,
· interakcija študentov z delodajalci preko simulacije krajših zaposlitvenih razgovorov (izvedba krajših zaposlitvenih razgovorov) ter
· okrogla miza na temo možnosti zaposlovanja študentov Univerze na Primorskem v regiji.

Po koncu dogodka se boste lahko udeležili ekskurzij v podjetja.

Na dogodku boste lahko opravili pravi pogovor z delodajalci na temo kako je ob zaposlitvi, kakšna so pričakovanja, kako je potrebno nastopiti na razgovoru za službo, in še veliko več uporabnih informacij bo na voljo….

Vabilo na karierni dan
Seznam prisotnih podjetij