četrtek, 4. april 2013 Vabljeni na informativni dan za prijavo na razpis Leonardo da Vinci – mobilnost diplomantov iMOBILE

Karierni center Univerze na Primorskem v sodelovanju s podjetjem Virtualis d.o.o. vabi na
Informativni dan za prijavo na razpis Leonardo da Vinci – mobilnost diplomantov iMOBILE.
Projekt je namenjen mladim, ki so zaključili formalno izobraževanje in si pred vstopom na trg dela želijo pridobiti mednarodne delovne izkušnje.

Informativni dan bo v četrtek, 11.4.2013 ob 17. uri v osrednjem prostoru ŠOUP, Pristaniška ulica 3 v Kopru.
Prijave zbiramo na naslovu: leonardo@kcup.si in telefonski številki 030 696 228.

O projektu:

Udeleženci projekta bodo v času usposabljanja pridobili potrebne praktične izkušnje, se naučili ali izpopolnili znanje tujega jezika, predvsem pa bodo pridobili pomembne osebnostne izkušnje: prilagodljivost, komunikativnost, timsko in samostojno delo, osebna odgovornost in sposobnost delovanja v drugačnem kulturnem okolju. Po zaključku usposabljanja bodo udeleženci pridobili nekaj potrebnih delovnih izkušenj, predvsem pa osebno motivacijo in potrebno samozavest za iskanje zaposlitve.

Pri izvedbi projekta smo se povezali s 5 tujimi partnerji, s pomočjo katerih bomo udeležencem projekta omogočili usposabljanje v Italiji, Nemčiji, Španiji in Veliki Britaniji s S. Irsko. Usposabljanja v trajanju od 8 do 12 tednov bodo potekala od februarja 2013 do aprila 2014. Predvideno število udeležencev projekta je 21.

Besedilo, pogoji razpisa in prijavni obrazec:

- prijavnica_kandidati_ldv_imobile_sl.doc

- razpis_za_kandidate_ldv_imobile_sl.pdf