četrtek, 3. junij 2021 Vabljeni na dogodek Zaljubimo se v znanost

Iščejo se (bio)kemiki, farmacevti, biotehnologi, (bio)informatiki (tudi družboslovni), matematiki, fiziki, elektrotehniki, inženirji strojništva in podatkovni znanstveniki!

Študentje zaključnih letnikov naravoslovnih in tehniških fakultet in mladi doktorji znanosti, predstavite se vrhunskim (bio)tehnološkim podjetjem!

Vodilna slovenska podjetja Novartis, Acies Bio, Geneplanet, Roche, Lenis farmacevtika, Sensum, Cosylab, SRC Infonet in Better, ki razvijajo rešitve na področju digitalnega zdravja in biotehnologije vam bodo na voljo, da jim pokažete vaše dosežke in spodbudite skupno sodelovanje.

Dogodek se bo odvil v četrtek, 10. junija 2021, s pričetkom ob 14. uri, v sproščenem vzdušju na zelenici pred Tehnološkim parkom Ljubljana.

Udeležence bodo izbirali in povezali na podlagi vašega kratkega opisa dosedanjega dela, področja zanimanja in življenjepisa. Predhodna prijava na dogodek je obvezna. Prijave zbirajo do 7. 6. 2021 prek spletnega obrazca.

Več informacij lahko najdete v uradnem vabilu na dogodek.