ponedeljek, 13. maj 2013 Vabljeni na brezplačno karierno delavnico

Karierni center Univerze na Primorskem v sodelovanju z Zavodom Triumf
vabi na brezplačno karierno delavnico

»POSTAVLJANJE CILJEV IN ZAPIS KARIERNEGA NAČRTA«,
ki bo v četrtek, 16. maja 2013 ob 17. uri v

prostorih Primorskega pravnega centra, Koprska 18 v Izoli.

Kaj bi dejali, če bi vam rekli, da lahko v življenju dobite vse, kar si želite? Bi izstrelili "nemogoče", ali pa bi samozavestno dejali "seveda lahko"? Od izbire odgovora je odvisna vaša prihodnost in tudi vprašanje vaše karierne poti.  Z udeležbo na delavnici bo odgovor vsekakor lažji, saj boste spoznali načine oblikovanja in uporabe kariernih ciljev kot orodja posameznika za vodenje kariere in osebnega življenjskega sloga. Tehnike načrtovanja kariere posamezniku omogočajo načrtovano vseživljenjsko karierno orientacijo in so v pomoč pri postavljanju, sledenju in tudi prevrednotenju že doseženih ciljev skozi vse življenje.

Delavnico bo vodila Danijela Stojanović, strokovna sodelavka Zavoda Triumf. Delavnico organizirajo ob 'Tednu vseživljenjskega učenja 2013', ki  opozarja na pomen, vlogo ter možnosti učenja in izobraževanja v vseh življenjskih obdobjih in za vse vloge, ki jih človek prevzema. Osrednji namen TVU je promocija vseživljenjskega učenja.

Za udeležbo na delavnici se je potrebno prijaviti na naslov: info@karierni-center.si
ali številki 030 696 228.

Projekt sofinancira Občina Izola!