torek, 11. maj 2021 Vabljeni na BioCamp 2021 - rok za prijave podaljšan // Join Biocamp 2021 - applications deadline extended

BioCamp je tradicionalni dogodek namenjen najboljšim študentom naravoslovja, poslovnih ter tehničnih znanosti, na katerem se srečajo s priznanimi strokovnjaki in vodilnimi managerji. Dogodek je izvrstna priložnost za mlade talente, da dobijo neposreden vpogled v svet raziskovanja in mednarodno poslovno okolje farmacevtske industrije.

Udeležba na dogodku BioCamp 2021 vam pomaga postati mladi strokovnjak in bodoči vodja:

• pridobili boste vpogled v strokovno in poslovno okolje svetovne farmacevtske industrije,
  • spoznali kako se povezuje znanost, podjetništvo in tehnologija za dobrobit bolnika,
  • spoznali vrhunske strokovnjake in vodilne managerje,
  • se kar 5 dni družili z izbranimi študenti iz drugih držav,
  • v timu reševali in oblikovali poslovno rešitev za dejanski izziv v farmacevtski industriji,
  • spoznali podjetje in raziskali karierne priložnosti.

K prijavi za udeležbo na BioCampu 2021 vabijo dodiplomske (zadnji letnik), magistrske, doktorske in postdoktorske študente naravoslovnih, ekonomskih in tehniških znanosti.

Dogodek bo v angleškem jeziku, zato se od prijavljenih kandidatov pričakuje tekoče znanje angleškega jezika. Na podlagi akademskih dosežkov, strokovnih izkušenj in ob študijskih dejavnosti bo izbranih skupno 42 študentov.

Kdaj: 27. 9. - 1. 10. 2021

Podaljšan rok za prijave: 15. junij 2021

Več o dogodku in letošnjem programu si lahko preberete tukaj.

***

BioCamp is traditional event that brings together top university students from science, business and technical sciences with distinguished experts and top managers. It is a great opportunity to gain direct insight into the world of research and international business environment within the pharmaceutical industry.

Attending BioCamp 2021 event develops you into young professional and the leader of the future:

• gain insight into the professional and business environment of the global pharmaceutical industry,
  • connect science, business and technology for the benefit of the patient,
  • interact with key experts and leading managers,
  • have an opportunity to network for 5 days with top selected students from other countries,
  • discover and design innovative business solutions for actual challenges in pharmaceutical industry as a team,
  • get to know the company and explore career opportunities.

They invite university students in natural, economic and technical sciences, from last year pre-graduate studies, masters, doctoral and post-doctoral studies, to apply for the BioCamp 2021. The event will be held in English and English fluency is required.

A total of 42 selected students will be chosen based on their academic excellence, professional experience and extra-curricular activities.

When: September 27 and October 1 2021

Extended deadline for applications: June 15, 2021

You can read more about the event and this year’s program here.