ponedeljek, 29. marec 2021 Vabljeni k sodelovanju na projektu OZDRAVI - DOBRI ODNOSI ZA DOBRO DUŠEVNO ZDRAVJE

Psihološki raziskovalni inštitut je pričel z izvedbo projekta OZDRAVI - DOBRI ODNOSI ZA DOBRO DUŠEVNO ZDRAVJE katerega glavni namen je ozaveščanje splošne in strokovne javnosti o pomenu osamljenosti ter oblikovanje učinkovitih pristopov za vzpostavljanjem kakovostnih odnosov, kot zaščitnega faktorja.

K sodelovanju vabijo vse zainteresirane študente. V okviru projekta boste kot prostovoljci

• sodelovali pri oblikovanju projektnih idej,
  • sodelovali pri organizaciji in izvedbi projekta,
  • sodelovali pri oblikovanju strokovnih vsebin, kot del projekta,
  • sodelovali pri pripravi in izvajanju izobraževalnih in izkustvenih delavnic, srečanj, dogodkov, idr.,
  • sodelovali pri snovanju in izvedbi ozaveščevalnih dogodkov,
  • pomagali pri razvijanju in upravljanju komunikacijskih kanalov projekta in
  • drugo.

Zainteresirani se lahko prijavite do 31.3.2021 tako, da jim posredujete sporočilo na e-poštni naslov maja.maraz@prinstitut.com. V sporočilu navedite osnovne informacije (ime in priimek, datum rojstva, študijska smer, kontakt) ter na kratko opišite svoje pretekle izkušnje, interese in razlog za željo po sodelovanju v projektu.