četrtek, 23. januar 2020 Vabljeni k sodelovanju na PKP projektu "Okarakterizacija smilja in proučevanje učinkov produktov smilja na oksidativni stres in vnetje (SMILJ)"

Spoštovani študenti,

Fakulteta za vede o zdravju se je prijavila na javni razpis »Javni razpis projektno delo z gospodarstvom in negospodarstvom v lokalnem in regionalnem okolju - po kreativni poti do znanja 2017–2020«. K sodelovanju na projektu Okarakterizacija smilja in proučevanje učinkov produktov smilja na oksidativni stres in vnetje (SMILJ) vabijo tudi vas, študente. Delovna obveznost za študente bo 40 ur/mesec, za kar prejmete 6,37 EUR (bruto)/uro.

Projekt bo potekal pod mentorstvom izr. prof. dr. Zala Jenko Pražnikar, doc. dr. Ana Petelin, izr. prof. dr. Dunja Bandelj in dr. Alenka  Baruca Arbeiter v sodelovanju z HISTRIA BOTANICA, d.o.o..

Razpoložljiva mesta za delo na projektu:
1 x Prehransko svetovanje – Ditetetika (visokošolski program)
2 x Dietetika (magistrski program)
2 x Sredozemsko kmetijstvo (visokošolski program)
1 x Sredozemsko kmetijstvo (univerzitetni program)

ROK ZA ODDAJO INFORMATIVNIH PRIJAV JE DO SREDE, 29. 1. 2020.

Vašo neobvezujočo prijavo lahko oddate na https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=p-khtNHk-0ux6O_maY-5e7eVC3k7xg5LlRfrG9EokURUMkNFSUFOVUZJUFVKS1VRUEZPVVZZTjJLTy4u

Več o samem projektu lahko preberete tukaj.